„Lidl“ tęsia plėtrą Vilniuje

2018-04-21, 14:05
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Lidl“ tęsia plėtrą Vilniuje © Scanpix / AFP nuotr.

Kitą savaitę, balandžio 26-ąją, ketvirtadienį, 8 val., Vilniuje, Pilaitėje, adresu Nidos g. 1 atidaroma naujoji prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvė. Tai – jau antroji šiemet sostinėje veiklą pradedanti „Lidl“ prekybos vieta ir antrasis šiemet šio mažmenininko projektas, kai parduotuvė įkuriama išsinuomotose patalpose.

Atidarymo dieną pirkėjų laukia staigmenos – pirmieji svečiai galės pasivaržyti savo žiniomis apie „Lidl“ prekybos tinklą jiems skirtoje viktorinoje ir laimėti prizų, visi norintieji galės pasivaišinti firminėmis spurgomis su džemu, kurios drauge su karštais gėrimais bus dalijamos iš naujojo „Lidl“ maisto furgonėlio. 13–16 val. mažiausiųjų lankytojų laukia pramogos su „Lidl“ talismanais vaisiukais.

Anksčiau šiame pastate sparčiai augančiame Pilaitės mikrorajone taip pat veikė parduotuvės. Prieš įsikuriant „Lidl“, patalpos buvo perplanuotos ir įrengtos vadovaujantis šio prekybos tinklo standartais, tad pirkėjai, jau lankęsi „Lidl“ parduotuvėse, lengvai ras įprastus skyrius bei jau pamėgtas prekes ir naujojoje.

Švieži „Lidl turgelio“ vaisiai bei daržovės ir kepyklėlės produkcija, pieno bei mėsos gaminiai bei kitos kasdienės maisto ir buities prekės bei išskirtiniai pasiūlymai pirkėjų „Lidl“ parduotuvėje lauks kasdien nuo 8 iki 22 val.

Ji – jau 12-oji Vilniuje ir 37-oji visoje Lietuvoje. Naujausia „Lidl“ parduotuvė, prieš mėnesį veiklą pradėjusi Kaune, taip pat įsikūrusi ne pačios bendrovės statytose, bet išsinuomotose patalpose.

Visais atvejais „Lidl“ parduotuvės projektuojamos su personalo patalpomis, sandėliu bei ekostotele su atliekų rūšiavimo talpomis ir taromatais. Prie ekostotelės verta stabtelėti norint padaryti gerą darbą ne tik aplinkai, bet ir visuomenei. Šiuo metu „Lidl“ kviečia visus norinčiuosius prisidėti prie paramos projekto „Už saugią aplinką mūsų vaikams“: grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į taromatus visose „Lidl“ parduotuvėse, sukauptą užstatą keliais mygtukų paspaudimais galima skirti vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms.

„Lidl“ parduotuvės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje. Bendrovė aktyviai tęsia plėtrą.

Daugėjant prekybos centrų, bendrovė aktyviai ieško darbuotojų – visi darbo įvairiuose „Lidl“ administracijos padaliniuose bei parduotuvėse pasiūlymai nuolat atnaujinami bendrovės karjeros portale http://karjera.lidl.lt . Šiemet portalo „CV-Online“ surengtuose „TOP darbdavio 2017“ rinkimuose bendrovė „Lidl Lietuva“ pelnė 1-ąją vietą tarp visų dalyvavusių prekybos įmonių bei 2-ąją – pagrindinėje „TOP darbdavio“ kategorijoje.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24