Vilniuje varžėsi Konstitucijos žinovai

2011-10-19, 18:41
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vakar Savivaldybėje vyko 5-ojo savanoriško visuotinio Konstitucijos egzamino 2-asis etapas. Neturinčių teisinio išsilavinimo grupėje egzaminą laikė keturi, gerai pasirodę 1-ąjame etape, dalyviai – Saulius Jurkevičius, Inga Pelanytė, Juras Požėla ir Haroldas Sabulis. Pastarasis šioje grupėje buvo geriausias, surinkęs 15 balų iš 19 galimų.

Turinčių teisinį išsilavinimą arba jo siekiančių grupėje žinias tikrinosi septyniese – Tomas Janušauskis, Stanislovas Kukauskas, Julius Pagojus, Edvinas Pocius, Gediminas Usavičius, Juozas Valčiukas ir Ignas Tamašauskas. Šioje grupėje tvirčiausiai mūsų šalies Konstituciją žinojo G. Usavičius, S. Kukauskas ir Edvinas Pocius. Jie surinko po 17 balų.
Visi 2-ojo etapo dalyviai daugiau mažiau atsakė į egzamine pateiktą atvirą klausimą, į kurį atsakymas ir bus lemiamas išaiškinant nugalėtoją, jei keli asmenys surinko vienodą balų skaičių.
Teisinio išsilavinimo neturintys dalyviai turėjo atsakyti į klausimą, kokios yra pagrindinės Konstitucijos nuostatos, reguliuojančios šeimos gyvenimą, teisininkams reikėjo žinoti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintas konstitucinių įstatymų rūšis. Atsakymai turėjo neviršyti 4-5 motyvuotų ir aiškių sakinių.

www.vilnius.lt
www.lvcom.eu

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24