Nubaustas šunį nuskriaudęs jaunuolis

2018-01-30, 06:31
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Nubaustas šunį nuskriaudęs jaunuolis © Scanpix /REUTERS/Clodagh Kilcoyn nuotr.

Kauno apylinkės teismas 19-ečiui M. M. skyrė 300 Eur baudą už tai, kad jis, norėdamas atsikratyti nepilnametės sesers mišrūnų veislės šuniu, įdėjo jį į transportavimo krepšį ir paliko keturkojį prie transfarmatorinės, esančios šalia šiukšlių konteinerio.

Už šuns nepriežiūrą - neregistravimą, neskiepijimą - neliko nenubausta ir M. M. nepilnametė sesuo. Teismas merginai skyrė administracinę nuobaudą - įspėjimą.

Bylos duomenimis, M. M. sesers šuniuką be priežiūros transportavimo krepšyje Kaune, V. Krėvės prospekte, paliko pirmąją 2018-ųjų dieną. Teisme jis aiškino, kad sesers augintas šuo namiškiams buvo nusibodęs. O sesuo juo nepakankamai rūpinosi, tik kartą per dieną išvesdavo į lauką, todėl šuo tuštindavosi kambaryje, bute jautėsi stiprus šlapimo kvapas. Tądien, kai sesuo pasakė, kad iš Palangos, į kurią su kompanija buvo išvykusi švęsti Naujųjų Metų, sugrįš vėliau, jam trūko kantrybė ir jis išnešė šunelį į lauką.

Teismas konstatavo, kad taip žiauriai su šuneliu pasielgęs M. M. padarė jį bešeimininkiu.

Nors M. M. kaltę pripažino, dėl savo poelgio gailėjosi, tačiau teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad jis turi šiuo metu galiojančių administracinių nuobaudų.

Teismo paskirtą baudą M. M. turi sumokėti per 40 d. nuo nutarimo įteikimo dienos, o apskundus nutarimą - per 40 d. nuo pranešimo apie skundo nepatenkinimą dienos.

Jei M. M. per nustatytą terminą nesumokės baudos, ji bus išieškoma priverstinai.

Šis nutarimas per 20 d. gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Kauno apylinkės teismo inf.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24