Laikinai sustabdyta sostinės centre esančio restorano veikla

2012-12-14, 06:38
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad laikinai sustabdyta UAB „Magna charta“ restorano „Gedimino dvaras“ (Gedimino pr. 26, Vilnius) veikla.

Reaguodami į vartotojų skundus dėl prastos patiekalų kokybės ir įtariamo apsinuodijimo maistu, Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai nedelsiant atliko šio restorano patikrinimą.

Patikrinimo metu nustatyta, kad produktai buvo laikomi netinkamomis sąlygomis, sudarant sąlygas atsirasti kryžminei taršai. Duona buvo laikoma plastikinėse dėžėse ant grindų. Žuvies, tešlos, daržovių pusgaminiai buvo sudėti vienas šalia kito, šaldytuvo viršutinėje lentynoje buvo laikoma žalia mėsa, o lentyna žemiau – valgomieji ledai. Darbuotojai ne visiems maisto produktams galėjo pateikti įsigijimo dokumentus, ne visi pusgaminiai ir gatavi patiekalai buvo tinkamai paženklinti.

Rasta maisto produktų ir patiekalų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais. Patiekalų technologiniai aprašymai parengti neišsamūs – neaprašyti visi technologiniai etapai, nenurodyta patiekalų laikymo trukmė ir sąlygos. Įmonėje buvo vykdomas pusgaminių užšaldymas neturint šiam procesui atlikti tinkamos įrangos.

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai paėmė ištirti laboratorijoje maisto produktų ir gamybinių paviršių plovinių mėginius.

,,Stebina šios viešojo maitinimo įmonės, esančios sostinės centre, vadovų neatsakingas požiūris į darbą. Restoranas tikrinamas jau ne pirmą kartą, nors savo veiklą įmonė pradėjo tik šiais metais. Jei ir toliau bus taip atmestinai tvarkomasi, nereaguojama į tikrinančių inspektorių pastabas ir konsultacijas, būsime priversti taikyti griežtesnes priemones”, – komentavo Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkė Vaida Barkovskienė.

www.vmvt.lt

www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24