Vilniuje vyko Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybės

2014-07-14, 14:35
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Aneta Jacukevič//Sporto mokyklos nuotr. Aneta Jacukevič//Sporto mokyklos nuotr.

Liepos 10-11 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės, kuriose gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Pirmą varžybų dieną 1500 m distancijoje gerai pasirodė Aneta Jacukevič (tr. Vytautas Gražys). Aneta Jacukevič 1500 m distanciją bėgo lyderių grupėje, o paskutiniame rate dar paspartino bėgimą ir finišavo pirma, iškovodama Lietuvos rajonų jaunių pirmenybių aukso medalį. Aneta distanciją įveikė per 5 min. 06,66 sek. Paulė Stefanovič 200 metrų nubėgo per 29,51 sek. ir užėmė 6 vietą. Dariuš Černigovski 400 m distancijoje finišavo 11-tas, nuotolį nubėgęs per 56,29 sek.

Antrąją varžybų dieną 3000 m distancijoje Aneta Jacukevič vėl parodė savo jėgą, iškovodama antrą aukso medalį. Nuo pat starto Aneta išsiveržė į priekį ir tapo bėgimo lydere. Aneta Jacukevič finišavo pirma, 3000 m nubėgusi per 10 min. 50,0 sek. ir iškovojo Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybių aukso medalį. Dariuš Černigovski gerai pradėjo 800 metrų bėgimą ir bėgo kartu su lyderiais. Dariuš bėgo lyderių ketveriukėje ir išsaugojo šansą kovoti dėl apdovanojimo, tačiau finišo tiesiojoje Dariušui pritrūko jėgų ir finišavo tuoj už podiumo pakylos - ketvirtas. Dariuš 800 m įveikė per 2 min. 07,2 sek. Paulė Stefanovič 400 metrų nubėgo per 1 min. 12,05 sek. ir finišavo septinta.

Sveikiname Anetą Jacukevič ir linkime pergalių tolimesnėse varžybose.