Puikus Karolio Dombrovskio startas pasaulio biatlono čempionate Slovėnijoje

2021-02-15, 17:30
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Puikus Karolio Dombrovskio startas pasaulio biatlono čempionate Slovėnijoje Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos archyvo nuotr.

Vasario 12 dieną Pokljukos biatlono centre pajėgiausi pasaulio biatlonininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje su šaudymu gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą.

14-tu numeriu startavęs Karol Dombrovski greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą iki šaudyklos, šaudymą gulint atliko labai greitai ir, taikliai pataikęs į visus 5 taikinius, į sekantį ratą išslydo 36-oje vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 33,4 sek. Nemenčinietis greitai įveikdavo pakilimus ir 5,7 km atkarpoje buvo 39-oje vietoje, nuo lyderio atsilikdamas 49,9 sekundėmis.

Šaudyme stovint Karolis suklydo kartą ir į paskutinį 3,3 km finišo ratą išslydo 45-oje vietoje. Karolis labai greitai įveikė pirmą kilometrą ir pakilo į 39-tą vietą, atsilikdamas 1 min. 27 sekundėmis.

Vilniaus rajono atstovas išlaikė greitį distancijoje ir finišo linija kirto 40-oje vietoje, iškovodamas įskaitinius taškus pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje. Karol Dombrovski 10 km įveikė per 26 min. 26,5 sek. ir pateko į TOP 60-tuką.

Vytautas Strolia užėmė 63-ą vietą su rezultatu 26 min. 58,9 sek., o Tomas Kaukėnas finišavo 76-tas su rezultatu 27 min. 30,1 sek.