Vilniaus rajono bėgikų medaliai Vilniuje

2014-05-23, 15:15
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Gegužės 22 d. Vilniuje vyko Vilniaus miesto lengvosios atletikos sezono atidarymo varžybos. Varžybose dalyvavo per 150 sportininkų iš Vilniaus, Švenčionių ir Vilniaus rajono.

Varžybose gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovai Aneta Jacukevič iš Eitminiškių ir Jaroslav Smolskij iš Nemenčinės, iškovodami bronzos medalius. Aneta 1500 metrų distancijoje nuo pat pradžių bėgo tarp lyderių, tačiau finišo tiesiojoje pritrūko greičio ir finišavo trečia, iškovodama bronzos medalį. Aneta distanciją nubėgo per 4 min. 58 sek. ir nugalėtojai Evelinai Žameici iš Švenčionių pralaimėjo vos 4 sek.

Vyrų grupėje 1500 m distancijoje taipogi bronzos medalį iškovojo Jaroslav Smolskij. Jis trasoje užtrūko 4 min. 35 sek. Ketvirtą vietą užėmė Denis Savickij, 1500 metrų įveikęs per 4 min. 41 sek. Penktas vietas užėmė Agnieška Komiago, 800 m nuotolį nubėgusi per 2 min. 36 sek., ir Ernest Mikulski, 200 m distancijoje užtrūkęs 24,19 sek. Septintą vietą užėmė Robert Masevič (24,55 sek.).

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmingų startų ateityje.