Dviratininkas R. Navardauskas – „Tour of Black Sea" nugalėtojas

2018-09-30, 14:50
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Dviratininkas R. Navardauskas – „Tour of Black Sea" nugalėtojas Asociatyvi nuotr. Markus Spiske / unsplash.com

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas tapo Turkijoje surengtų daugiadienių lenktynių „Tour of Black Sea" (UCI II kategorija) nugalėtoju. Lietuvos rinktinės lyderis paskutiniame, trečiajame, etape finišavo septintas ir išsaugojo pirmąją poziciją, iškovotą pirmajame etape. Ramūnas nugalėjo ir „kalnų karaliaus" įskaitoje, o taškų klasifikacijoje liko ketvirtas.

Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užėmė šveicaras Mauro Schmid (Šveicarijos rinktinė, +18 sek.), o trečią - turkas Mustafa Sayar („Salcano Sakarya", +23 sek.).

R. Navardauskas šiose lenktynėse Lietuvos rinktinei atstovavo kartu su penkiais „Klaipėdos" jaunimo (iki 23 metų) komandos nariais. Rojus Adomaitis užėmė 28-ą, Justas Beniušis -29-ą, Mantas Januškevičius - 49-ą, Alanas Marcinkėnas - 54-ą, o Kasparas Punkrys - 57-ą vietas.

Trijų etapų lenktynes pradėjo 84 dviratininkai iš 15 komandų ir 12 šalių. Klasifikuoti 79 sportininkai.

Komandų įskaitoje pirmą vietą iškovojo Šveicarijos rinktinė, o Lietuvos rinktinė liko septinta.

R. Navardauskas šiose lenktynėse iš viso pelnė 49 pasaulio reitingo taškus.

Paskutinį etapą laimėjo turkas Batuhan Ozgur („Torku Sekerspor"). Jis 210 km nuvažiavo per 4 val. 33 min. 43 sek. (vid. greitis - 46,03 km/h). Septintas finišavęs R. Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 1 sek. R. Adomaitis (+2 sek.) užėmė 11-ą, J. Beniušis (+2 sek.) - 13-ą, o M. Januškevičius (+3 sek.) - 34-ą vietas.