Geras K. Dombrovskio startas Europos biatlono taurės varžybose Italijoje

2018-02-03, 15:07
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Geras K. Dombrovskio startas Europos biatlono taurės varžybose Italijoje Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos nuotr.

Vasario 2 d. Italijoje vyko šeštasis Europos biatlono taurės etapas, kuriame gerai startavo Vilniaus rajono atstovas Karolis Dombrovskis, užimdamas 40-tą vietą 10 km sprinto lenktynėse su šaudymu gulint + stovint.

Karolis gerai pradėjo lenktynes, pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir po 150 m ilgio baudos rato įveikimo slydo 43-oje pozicijoje. Antrame šaudyme stovint Karolis šaudė greitai, bet prašovė du kartus ir turėjo įveikti papildomus 300 m distancijos. Į paskutinį 3,3 km finišo ratą Karolis išslydo 43-oje pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio 2 min. 30 sek. Nemenčinietis greitai slydo slidėmis ir likus 1,5 km iki finišo pakilo į 41-ą vietą. Karolis Dombrovskis labai greitai įveikė paskutinį kilometrą, aplenkė dar vieną biatlonininką ir finišavo 40-tas, iškovodamas įskaitinius taškus. Karolis 10 km įveikė per 28 min. 38,0 sek.

Rokas Suslavičius liko 73-as su rezultatu 31 min. 20,4 sek., o Deividas Demkovas – 83-as, įveikęs 10 km per 32 min. 53,5 sek.