2015-12-11, 11:15
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Puikus Vilniaus rajono atstovų pasirodymas 2015 m. Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos taurės varžybose © vrsa.lt

Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens aštuoniuose Lietuvos miestuose vyko Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos taurės varžybos, kuriose labai gerai pasirodė Vilniaus rajono lengvosios atletikos atstovai, tapę nugalėtojais ir prizininkais įvairiose amžiaus grupėse. Į absoliučią įskaitą buvo skaičiuojami 6 geriausi varžybų rezultatai iš 8 vykusių.

Absoliučioje įskaitoje moterų grupėje nugalėjo Rūta Marija Trimonytė iš Riešės, surinkusi 5720 taškų. Vyrų grupėje nugalėjo Vytautas Gražys iš Paberžės su 5655 taškais. Antrąją vietą užėmė nemenčinietis Tomas Jateiko (5589 tšk.), o trečiąją vietą iškovojo Jaroslav Smolskij (5526 tšk.)

Mergaičių iki 13 metų grupėje nugalėjo Julija Jačun (5831 tšk.), o antrąją vietą užėmė Neli Mazolevskaja (5700 tšk.). Mergaičių M16 grupėje nugalėtoja tapo Viktorija Leščevskaja (4349 tšk.), o trečiąją vietą užėmė Augustė Januškevičiūtė (2000 tšk.). Merginų M19 grupėje nugalėjo Aneta Jacukevič (4927 tšk.).

Berniukų iki 13 metų grupėje 1 vietą iškovojo Dariuš Zabelo iš Eitminiškių (4995 tšk.). Šešiolikmečių vaikinų grupėje Ernestas Lelis surinko 4542 tšk. ir užėmė 2 vietą. Algis Dopolskas iškovojo 3 vietą su 3846 taškais.

Sveikiname mūsų rajono ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinius ir jų trenerį su puikiais startais ir linkime pergalių ateityje.