Vytautas Landsbergis apie balsų pirkimą: Darbo partija turi būti eliminuota iš rinkimų

2012-10-18, 19:50
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Ketvirtadienį savo 80-ąjį gimtadienį švenčiantis europarlamentaras, pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos vadovas LRT radijui sakė, kad tokio sukčiavimo, koks buvo per šiuos Seimo rinkimus, Lietuvoje dar nėra buvę.

„Tai toks bezpredelas, kokio Lietuvoje dar nebuvo. Esame beveik Rusijos demokratijos zonoje, jei šitaip galima laimėti rinkimus“, – pasipiktino esama situacija V.Landsbergis.

Pasak jo, Lietuvos valstybė negali leisti, kad rinkimai būtų laimimi pirktais balsais, todėl tučtuojau turėtų būti naikinami rezultatai bent šešiose rinkimų apygardose, kur yra įsikūrusios įkalinimo įstaigos.

„Teisingiausia būtų eliminuoti visą tą partiją iš rinkimų, o mažų mažiausiai atšaukti rinkimų rezultatus šešete apygardų“, – mano V.Landsbergis.

Tuo tarpu konservatorių partijos, kurios garbės pirmininku yra pats V.Landsbergis, rezultatai rinkimuose europarlamentarą džiugina.

Primename, kad dėl galimo rinkėjų papirkinėjimo per išankstinį balsavimą ir rinkimų dieną policija Lietuvoje iš viso yra pradėjusi bent trylika ikiteisminių tyrimų. Daugiausia jų susiję su pirmąjį rinkimų turą laimėjusia Darbo partija. Žiniasklaidoje atsidūrė ir vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuota, kaip Darbo partija galimai derasi dėl nuteistųjų balsų pirkimo. 

Socialdemokratai jau yra kreipęsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją, kad ši eliminuotų Darbo partiją iš rinkimų, tačiau komisija pareiškė to padaryti negalinti.

www.lietuvosvalstybe.com

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24