Putinas sako pritaręs planui numušti užgrobtą keleivinį lėktuvą

2018-03-12, 19:31
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Putinas sako pritaręs planui numušti užgrobtą keleivinį lėktuvą Asociatyvi nuotr. Korea.ne (flickr.com)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas naujame dokumentiniame filme sako, kad prieš ketverius metus pritarė planui numušti užgrobtą keleivinį lėktuvą.

Vienas ukrainietis 2014 metų vasarį bandė užgrobti į Turkiją skridusį lėktuvą ir reikalavo, kad laineris skristų į Sočį, kur netrukus turėjo prasidėti žiemos olimpiada.

Tačiau lėktuvo pilotas apgavo nuo alkoholio apsvaigusį grasintoją, melagingai tvirtinusį, kad turi bombą, ir nutupdė lėktuvą Stambule. Pareigūnai gyrė pilotą ir įgulą, sugebėjusius įtikinti 45 metų pagrobėją, kad vykdo jo nurodymus.

Filme V. Putinas sako, kad vidaus žvalgybos agentūros – Federalinės saugumo tarnybos (FSB) – vadovas telefonu informavo jį apie mėginimą užgrobti lėktuvą su 110 keleivių ir pranešė, kad jie yra pasirengę jį numušti.

„Paklausiau: „Ką siūlote?“. Atsakymas buvo toks, kokio tikėjausi: numušti jį vadovaujantis nenumatytų atvejų planais tokioms situacijoms. Pasakiau: „Veikite pagal planą“, – papasakojo V. Putinas, pacituodamas savo pokalbį su FSB vadovu Aleksandru Bortnikovu.

Dviejų valandų trukmės dokumentinį filmą apie Rusijos prezidentą sekmadienį vakare parodė valstybinė televizija.

V. Putinas prisiminė, kad su garbingais veikėjais autobusu važiavo į Sočio olimpiados atidarymo ceremoniją ir niekam neprasitarė, apie ką kalbėjosi telefonu.

Po kelių minučių FSB vadovas paskambino V. Putinui pasakyti, kad pavojus buvo netikras ir kad lėktuvas turi saugiai nutūpti Turkijoje.

Paklaustas, kaip jautėsi sulaukęs tokio skambučio, V. Putinas atsakė: „Geriau apie tai nekalbėsiu.“

Minimas Turkijos pigių skrydžių bendrovės „Pegasus Airlines“ lėktuvas skrido iš Ukrainos Charkovo miesto į Stambulą.

Lėktuvą užgrobti bandęs ukrainietis Artiomas Kozlovas 2016-aisiais Turkijoje buvo nuteistas kalėti 9,5 metų.

bns
Naujienų agentūros BNS informaciją
atgaminti visuomenės informavimo
priemonėse bei interneto tinklalapiuose
be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Komentarai  

 
#1 AMANDA AFREDO 2018-03-12 22:40
paskolos paskolos! paskola! Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę. Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau. Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką?Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas. Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %. Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas. Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą. Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: () kreiptis dėl paskolos
Cituoti | Pranešk apie netinkamą komentarą
 

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24