Kijeve nugriaudėjo sprogimas, žuvo žmogus

2017-09-09, 11:01
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Kijeve nugriaudėjo sprogimas, žuvo žmogus © Scanpix / Алексей Вовк / Sputnik nuotr.

Kijevo centre penktadienio vakarą nugriaudėjęs automobilio sprogimas, per kurį žuvo Gruzijos pilietis, o dar vienas žmogus buvo sužeistas, gali būti laikomas „teroro ataka“, o ne „tyčiniu nužudymu“, pareiškė Ukrainos nacionalinės policijos tarnyba.

„Įvertinus visus esamus įrodymus, ir jei pasitvirtins kelios papildomos aplinkybės, bus kreiptasi į prokuratūrą, kad baudžiamoji byla būtų perkvalifikuota pagal Ukrainos Baudžiamojo Kodekso straipsnį dėl teroro atakos“, – penktadienį nurodė pareigūnai.

Ukrainos vidaus reikalų ministerijos atstovas Artiomas Ševčenka sakė, kad penktadienį dėl šio incidento buvo pradėta baudžiamoji byla dėl „tyčinio nužudymo naudojant visuomenei pavojingą metodą“.

Įvykio vietoje po sprogimo dirbo teisėsaugos pareigūnai, įskaitant tyrėjus, teismo medicinos ekspertus ir išminuotojus, nurodė policija.

Kiek anksčiau buvo pranešta, kad penktadienį Kijevo centre sprogo „Toyota Camry“ markės automobilis su Gruzijos valstybiniais numeriais. Pranešama, kad jame buvo paslėptas sprogstamasis įtaisas. Per incidentą žuvo Gruzijos pilietis Timuras Machauris bei buvo sunkiai sužeista jo žmona. Automobilyje buvęs jųdviejų vaikas nenukentėjo.

Keli asmenys, pažinoję T.Machaurį, televizijai „112 Ukraina“ sakė, kad jis priklausė savanorių būriui, kovojančiam Rytų Ukrainoje.

bns
Naujienų agentūros BNS informaciją
atgaminti visuomenės informavimo
priemonėse bei interneto tinklalapiuose
be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24