Spausdinti šį puslapį

Rusijoje žaibui trenkus į futbolo aikštės vartus, žuvo žaidėjas

2016-09-22, 12:45
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Rusijoje žaibui trenkus į futbolo aikštės vartus, žuvo žaidėjas © BFL (Šarūno Mažeikos asociatyvi nuotr.)

Rusijos Sibiro pietiniame regione žaibas trenkė į futbolo aikštės vartus ir užmušė vieną 18-metį, o dar keli jaunuoliai buvo sužeisti, antradienį pranešė pareigūnai.

Nelaimė įvyko antradienį Rubcovsko mieste, esančiame netoli sienos su Kazachstanu, už maždaug 790 km į pietus nuo Novosibirsko. Vykstant miesto studentų futbolo rungtynėms žaibas trenkė į metalinius vartus, šalia kurių buvo abiejų komandų žaidėjai.

„Nuo žaibo iškrovos nukentėjo keturi studentai, trys asmenys, iš kurių vienas nepilnametis, buvo pristatyti į ligoninę, o vienas 18 metų vaikinas mirė nelaimės vietoje“, - sakoma greitosios pagalbos tarnybos pranešime.

Šiuo metu stadione dirba operatyvinė tyrėjų grupė, buvo apžiūrėta įvykio vieta, apklausti liudininkai.

Savo ruožtu Altajaus krašto prokuratūra pranešė, kad žaibui trenkus į Rubcovsko vaikų sporto mokyklos „Sparta“ stadioną iš viso nukentėjo septyni žmonės. Iš jų vienas žuvo, o kiti dėl elektros smūgio buvo pristatyti į ligoninę.

„Mažojo futbolo studentų komandų varžybų antrojo kėlinio metu (...) ėmė lyti, tačiau žaidimas tęsėsi. Žaidėjams ir teisėjams esant aikštėje trenkė žaibas, nuo kurio nukentėjo septyni žmonės“, - sakoma pranešime spaudai.

Pasak prokuratūros, stadione tuo metu be žaidėjų dar buvo apie 30 sirgalių.

bns
Naujienų agentūros BNS informaciją
atgaminti visuomenės informavimo
priemonėse bei interneto tinklalapiuose
be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Komentuoti