Kuriamas „Kakės Makės pasaulis“

2019-04-16, 16:06
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Kuriamas „Kakės Makės pasaulis“ Pranešimo spaudai autorių nuotr.

Lietuvos vaikams ir jų tėvams puikiai pažįstama Kakė Makė ir visas jos pasaulis nuo šiol bus matomas ne tik knygose ir TV laidose. Vilniaus ir Kauno „Akropoliuose“ dar šią vasarą duris atvers „Kakės Makės pasauliu“ pavadintos visai šeimai skirtos pramogų erdvės, kuriose vaikai kartu su tėvais atsidurs savo mylimų herojų pasaulyje. Tai žymės naujos „Alma littera“ įmonių grupės kompanijos „Alma littera pramogos“ veiklos pradžią.

„Kakė Makė šiandien yra populiariausias lietuviškas vaikams skirtas personažas: su juo galima susipažinti knygose, TV ekranuose, spektakliuose, žaidimuose, naudojant įvairius produktus, tad kitas natūralus plėtros žingsnis – į žaidimų erdves. Vaikai jau šiemet galės tapti Kakės Makės pasaulio dalimi – specialiai jiems sukurtose pramogų erdvėse žaisti, švęsti gimtadienius, lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą“, – teigia „Kakės Makės“ prekės ženklą valdančios „Alma littera“ grupės generalinis direktorius Irmantas Švažas.

Pasak jo, „Kakės Makės pasauliai“ Vilniaus ir Kauno „Akropoliuose“ duris atvers jau šių metų rugpjūtį. Jose bus sukurta apie 20 darbo vietų, o bendra investicijų suma sieks 1,6 mln. Eur, skelbiama pranešime spaudai.

Naujos koncepcijos pramogų erdvės

Išskirtinė yra pati pramogų erdvių koncepcija. Jose vaikai galės ne tik žaisti, aktyviai pramogauti, švęsti gimtadienius ir kitas įvairias šventes, bet ir susitikti su mylimais herojais – pačia Kake Make, Netvarkos Nykštuku, Monstrais, Dantukų fėja, Piratais ir kitais. Atskirose salėse bus organizuojami įvairūs edukaciniai užsiėmimai.

Visos pramogos orientuotos į vaikus nuo 3 iki 10 metų. „Kakės Makės pasaulyje“ pagal knygos iliustracijas bus įrengtas Kakės Makės kambarys ir Nykštuko laboratorija – čia mažieji galės žaisti jiems patinkančius rolių žaidimus. Vyresniems vaikams įspūdį paliks kiti aktyvūs užsiėmimai – čiuožyklos, laipiojimas tinklais ir per įvairias kliūtis, kamuoliukų baseinai, čiuožimo lynu (angl. zip-line) trasa ir daugybė kitų pramogų. Patiems mažiausiems lankytojams – specialios erdvės su jiems dedikuotu žaidimų inventoriumi.

Abiejuose „Kakės Makės pasauliuose“ bus įrengtos scenos, kuriose vaikai galės stebėti spektaklius ar savo mėgstamų personažų pasirodymus, dalyvauti knygų pristatymuose ir kituose organizuojamuose renginiuose, patys šokti, dainuoti bei vaidinti.

Teminiuose gimtadienių kambariuose bus galima švęsti įvairias šventes, o nuobodžiauti neleis parengtos unikalios gimtadienių programos.

Erdvės stebina dydžiu

Kakės Makės pramogų erdvės bus įkurtos Vilniuje ir Kaune, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Sostinėje bus įrengta beveik 800 kvadratinių metrų ploto erdvė, Kaune – 700 kv. m. Jų architektūrinę koncepciją kuria UAB „AEXN“ ir jungtinė Tomo Grunskio, Jūratės Kindurytės ir Gabrielės Černiavskajos architektų komanda.

„Architektai turėjo sudėtingą užduotį – jiems reikėjo sukurti ne eilinius žaidimų kambarius, bet didžiules erdves, kuriose būtų numatyta daugybė aktyvių pramogų, įvairūs teminiai gimtadienių ir užsiėmimų kambariai, o pati aplinka leistų vaikams pasijusti patekus į jiems skirtą smagių žaidimų pasaulį, lavintų jų vaizduotę, kūrybiškumą, skatintų smalsumą, norą bendrauti su kitais žaidžiančiais vaikais bei pramogų erdvėje gyvenančiais personažais“, – sako „Alma littera“ įmonių grupės vadovas I. Švažas.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24