Atidaroma režisieriaus A. Puipos tapybos paroda

2011-09-07, 06:06
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Ketvirtadienį Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Vilniuje atidaroma kino režisieriaus Algimanto Puipos tapybos darbų paroda „Susapnuoti peizažai“. Joje bus pristatyta daugiau nei 50 A. Puipos sukurtų paveikslų.

„Tapyti pradėjau neseniai. Pernai metais nutapiau savo žmonos Janinos Lapinskaitės aktą ir per Jonines jai padovanojau. Jai patiko. Man irgi. Taip viskas ir prasidėjo. Kartais per dieną nutapau po 3–4 peizažus, kartais nė vieno.
Nesu tapytojas profesionalas, tačiau potraukis dailei, manau, yra mano genuose. Brolis Audrius Puipa buvo garsus dailininkas, o ir mano mama manyje matė dailininką, ne kino režisierių“, – apie savo naująjį pomėgį kalbėjo režisierius.
„Kadangi pastaruosius trejus metus gyvenau filmo „Miegančių drugelių tvirtovė“ kūrimu, viena iš Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus erdvių bus skirta šio pagal Jurgos Ivanauskaitės romaną sukurto filmo pristatymui.
Lankytojai išvys nedidelę kadrų iš filmo parodą, galės pažiūrėti filmo ištraukų, pasklaidyti J. Ivanauskaitės romaną. Į kino teatrus filmas atkeliaus kitų metų sausio 13 d.“, – sakė A. Puipa.
Šia paroda bus pažymėtas A. Puipos 60-asis jubiliejus. Paroda mėnesį veiks Vilniuje, o vėliau keliaus į Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąją biblioteką.

www.lrt.lt

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24