Kriminalai http://l24.lt Mon, 05 Jun 2023 13:17:24 +0300 Joomla! - Open Source Content Management lt-lt Savaitgalį degė gyvenamieji namai, išvaduoti automobiliuose užsitrenkę vaikai http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390489-savaitgali-dege-gyvenamieji-namai-isvaduoti-automobiliuose-uzsitrenk-vaikai http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390489-savaitgali-dege-gyvenamieji-namai-isvaduoti-automobiliuose-uzsitrenk-vaikai Savaitgalį degė gyvenamieji namai, išvaduoti automobiliuose užsitrenkę vaikai

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 118 gaisrų ir atliko 71 gelbėjimo darbą. Gaisrų metu vienas žmogus buvo traumuotas. Dar vienam gyventojui prireikė medikų pagalbos, apsinuodijus prisvilusio maisto dūmais.

Penktadienio vakarą, 22.30 val., buvo pranešta, kad Panevėžyje, Aukštaičių gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name iš buto sklinda dūmai. Atvykę ugniagesiai rado dūmuose skendintį butą, o virtuvėje ant viryklės prisvilusį maistą. Iš uždūmintų patalpų išvedė ir medikams perdavė dūmais apsinuodijusį vyrą, kuris buvo išgabentas į ligoninę.

Šeštadienį, 5.03 val., gaisras kilo Varėnos rajone, Merkinės seniūnijoje, Burokaraistėlės kaime, Ežero gatvėje kaimo turizmo sodyboje. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė du vieno aukšto mediniai poilsio nameliai. Gaisro metu apdegė namelių sienos, jų vidus ir namų apyvokos daiktais, deformavosi pastatų stogai. Ugniagesiai nuo ugnies apsaugojo gyvenamąjį namą. Autonominiai dūmų detektoriai nameliuose buvo įrengti. Įvykis tiriamas.

11.21 val. Pasvalio rajone, Saločių seniūnijoje, Dagių kaime liepsnojo rąstinis gyvenamasis namas su priestatu. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos, aprūko ir sulietas vandeniu namo vidus, išdegė sandėliukas.

23.51 val. Vilkaviškio rajone, Šeimenos seniūnijoje, Karalių kaime, Žemdirbių gatvėje vieno aukšto gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Gaisro metu visiškai nudegė pastato stogas, pradegė perdanga, apdegė vidus ir namų apyvokos daiktai. Iš namo ugniagesiai išnešė du dujų balionus. Dūmų detektorius name buvo.

Sekmadienio naktį, 2.46 val., buvo gautas pranešimas, kad Šilalės rajone, Pajūrio seniūnijoje, Keberkščių kaime, Nemylos gatvėje, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, aštuonių butų name atvira liepsna degė butas. Iš degančio buto buvo išvesti 2 vyrai, vienas iš jų dėl apsinuodijimo dūmais išvežtas į ligoninę. Gaisro metu ugniagesiai iš kitų namo butų evakavo 14 suaugusiųjų ir 7 vaikus. Gaisro metu kambaryje sudegė lova, apdegė baldai ir namų apyvokos daiktai, išdužo lango stiklas, aprūko visas butas. Bute autonominių dūmų detektorių nebuvo.

Sekmadienį, 4.58 val., Utenoje, Aušros gatvėje, gaisras kilo bendrabutyje. Atvykus ugniagesiams pro įėjimo duris veržėsi dūmai, degė pirmo aukšto koridorius, dūmuose skendėjo bendro naudojimo laiptinė. Gaisro metu išdegė koridoriaus grindys (apie 0,5 kv. m), aprūko sienos, apdegė elektros laidai ir sudegė spintelė bendro naudojimo virtuvėje. Laimei, gaisre žmonės nenukentėjo. Įtariamas padegimas.

06.26 val. Palangoje, Užkavanės gatvėje atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu nudegė ir nuardyta dalis stogo, apdegė palėpės lubos ir lauko sienos.

Ugniagesiams teko skubėti ir į gelbėjimo darbus. Penktadienį, 10.15 val., gautas pranešimas, kad Vilniaus mieste, Linksmojoje gatvėje namo rūsio ventiliacinėje angoje yra įstrigusi katė. Ugniagesiai ją ištraukė ir perdavė jos šeimininkei.

16.02 val. pranešta, kad Rietavo savivaldybėje, Rietavo seniūnijoje, Alko kaime moteris įkrito į rūsį, susižalojo ir negali išlipti. Atvykę ugniagesiai iškėlė moterį ir perdavė medikams.

Sekmadienį net du kartus ugniagesiai skubėjo gelbėti vaikų. 15.35 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Gargžduose, sodų bendrijoje automobilyje užsirakino vaikas. Atvykę ugniagesiai, automobilio dureles atidarė tik išdaužę langą ir išgelbėjo mergaitę.

16.17 val. pranešta, kad Mažeikių rajone, M. Daukšos gatvėje užsitrenkė automobilio durelės, o jo viduje liko kūdikis. Ugniagesiai duris atidarė panaudoję rankinį inventorių, kūdikį perdavė mamai.

PAGD inf. 

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Mon, 05 Jun 2023 13:08:46 +0300
Būkite atsargūs: plinta sukčių žinutės, siunčiamos „Sodros“ vardu http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390482-bukite-atsargus-plinta-sukci-zinutes-siunciamos-sodros-vardu http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390482-bukite-atsargus-plinta-sukci-zinutes-siunciamos-sodros-vardu Būkite atsargūs: plinta sukčių žinutės, siunčiamos „Sodros“ vardu

Gyventojai gauna SMS žinutes siunčiamas „Sodros“ vardu. Sulaukus įtartino pranešimo, svarbu nespausti jokių jame pateikiamų nuorodų, įspėjama pranešime spaudai. Visą asmeninę su valstybiniu socialiniu draudimu susijusią informaciją galima pasitikrinti prisijungus prie „Sodros“ paskyros www.sodra.lt/gyventojui.

Melagingose žinutėse siunčiamose iš užsienio šalių telefono numerių pranešama apie neva susidariusią gavėjo valstybinio socialinio draudimo skolą ir nuo sąskaitos nuskaičiuotus pinigus. Žemiau pateikiama fiktyvi nuoroda, kuri nukreipia į sukčių puslapį http://sodra.lt-gyventojai.net.

Svarbu prisiminti, kad „Sodros“ interneto svetainės adresas – www.sodra.lt. Jei nuoroda baigiasi .net, .com, .eu, .info, arba nuorodoje yra brūkšnys – tai sukčių siunčiama žinutė. „Sodra“ nesiunčia SMS žinučių iš kitų šalių numerių.

„Sodra“ taip pat nesiunčia pranešimuose asmeninės gyventojų informacijos susijusios su įmokų mokėjimu ar kitais duomenimis.

Oficialūs „Sodros“ el. pašto adresai baigiasi galūne @sodra.lt. Bet kuris „Sodros“ į elektroninį paštą ar telefoną atsiųstas pranešimas taip pat atsiduria ir asmeninėje „Sodros“ paskyroje https://gyventojai.sodra.lt/arba https://draudejai.sodra.lt/. Prie paskyrų jungiamasi saugiu ryšiu, naudojantis elektroninio parašo, elektroninės bankininkystės priemonėmis.

„Sodra“ ragina gyventojus likti atidiems ir pastebėjus įtartiną informaciją ją pasitikrinti. Taip pat kviečiame apie tokius ar panašius bandymus sukčiauti pranešti „Sodrai“ el. paštu info@sodra.lt.

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Mon, 05 Jun 2023 11:42:43 +0300
Garaže slėpė tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390460-garaze-slepe-tukstancius-pakeli-kontrabandini-cigareci http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390460-garaze-slepe-tukstancius-pakeli-kontrabandini-cigareci Garaže slėpė tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių

Vienoje Telšių rajono sodybų VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai per kratą aptiko beveik 9 000 pakelių cigarečių, kurių didžioji dauguma – su baltarusiškomis banderolėmis.

Tęsdami anksčiau pradėto ikiteisminio tyrimo dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis veiksmus, trečiadienį ryte VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai viename Telšių rajono kaime atliko sankcionuotą kratą. Per kratą sodyboje esančiame garaže kriminalistai aptiko 8 757 pakelius kontrabandinių cigarečių „Minsk capital QS“, „NZ Gold“, „Fest“ ir „Rothmans Royals“. Didžioji rūkalų dauguma – su Baltarusijos akcizo ženklais ir tik 170 pakelių – su ukrainietiškomis banderolėmis.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai įtariamąjį, Telšių rajono gyventoją, buvo sulaikę 48 val. Po apklausos jis buvo paleistas. Įtariamajam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Sun, 04 Jun 2023 17:22:25 +0300
Galimai narkotinės medžiagos rastos ne tik vyro automobilyje, bet ir jo namuose http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390427-galimai-narkotines-medziagos-rastos-ne-tik-vyro-automobilyje-bet-ir-jo-namuose http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390427-galimai-narkotines-medziagos-rastos-ne-tik-vyro-automobilyje-bet-ir-jo-namuose Galimai narkotinės medžiagos rastos ne tik vyro automobilyje, bet ir jo namuose

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai pirmąją vasaros dieną patikrinę įtarimą sukėlusį automobilio vairuotoją, rado narkotinių medžiagų. Vyras pareigūnams prisipažino, jog galimai narkotinių medžiagų turi ne tik automobilyje, bet ir namuose.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai vakar, birželio 1 d., apie 17.10 val. Kaune, V. Krėvės pr., pastebėjo automobilį „Seat“. Pareigūnams priėjus prie automobilio, jo vairuotojas (gim. 1998 m.) atidarė automobilio langą ir iš vidaus pasklido specifinis galimai narkotinių medžiagų kvapas.

Pareigūnams pasiteiravus, ar vyras turi draudžiamų daiktų, jis pateikė maišelį su galimai narkotinėmis medžiagomis. Maža to, kaunietis prisipažino, jog namuose turi daugiau galimai narkotinių medžiagų.

Atlikus kratą vyro namuose V. Krėvės pr., rasta apie 70 g galimai narkotinių medžiagų.

Kaunietis anksčiau policijos pareigūnams žinomas nebuvo.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK inf. 

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Sat, 03 Jun 2023 18:16:54 +0300
Lazdijų rajone su įkalčiais sulaikyti du baltarusiškų cigarečių nešikai http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390422-lazdij-rajone-su-ikalciais-sulaikyti-du-baltarusisk-cigareci-nesikai http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390422-lazdij-rajone-su-ikalciais-sulaikyti-du-baltarusisk-cigareci-nesikai Lazdijų rajone su įkalčiais sulaikyti du baltarusiškų cigarečių nešikai

Ketvirtadienio popietę Varėnos pasieniečiai už 100 metrų nuo valstybės sienos sučiupo Lazdijų rajono ir Alytaus miesto gyventojus su kontrabandos ryšuliais.

Priedangoje valstybės sienos prieigas ties Pertako kaimu (Lazdijų r.) žvalgę Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai užfiksavo per įrengtą fizinį barjerą iš Baltarusijos teritorijos mėtomus ir krentančius tamsios spalvos ryšulius. Netrukus VSAT pareigūnai pastebėjo, kaip prie tų ryšulių prisiartino du vyrai, juos susirinko ir apsikrovę patraukė toliau į Lietuvos gilumą. Pasieniečiai nedelsdami juos sulaikė.

Paaiškėjo, kad valstybės sienos apsaugos zonoje „darbavosi“ 53-ejų lazdijietis ir 46-erių alytiškis. Penkiuose jų neštuose ryšuliuose buvo neteisėtai gabenti rūkalai – 1 750 pakelių cigarečių „NZ Gold“ ir „Minsk 5 Superslims“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką sulaikytiems vyrams pradėtos administracinės teisenos. Įstatymas už tai numato baudą nuo 5 200 iki 6 000 eurų.

Pasieniečiai nustatė, kad šie asmenys buvo valstybės sienos apsaugos zonoje, nebūdami įrašyti į VSAT sudaromą sąrašą asmenų, turinčių teisę ten būti. Už tokį pažeidimą jiems skirti įspėjimai.

Po apklausos vyrai paleisti. Jiems įteikti šaukimai po dviejų savaičių atvykti į Kapčiamiesčio pasienio užkardą, kai čia bus nagrinėjos jų administracinės bylos. Šioje užkardoje laikinai saugomos sulaikytos cigaretės.

VSAT inf. 

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Sat, 03 Jun 2023 13:03:13 +0300
Paštininkėmis apsimetusios moterys pavogė 4 tūkst. eurų http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390418-pastininkemis-apsimetusios-moterys-pavoge-4-tukst-eur http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390418-pastininkemis-apsimetusios-moterys-pavoge-4-tukst-eur Paštininkėmis apsimetusios moterys pavogė 4 tūkst. eurų

Policijos departamentas praneša apie penktadienį dieną įvykusią vagystę sostinėje. 

Apie 12 val. Vilniuje, Tuskulėnų g., į moters (gimusios 1951 m.) butą, šeimininkei atidarius duris, užėjo dvi pašto darbuotojomis prisistačiusios moterys ir pagrobė 4 000 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 3 d.

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Sat, 03 Jun 2023 12:08:14 +0300
Aptiktos dvi narkotinių medžiagų laboratorijos http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390417-aptiktos-dvi-narkotini-medziag-laboratorijos http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390417-aptiktos-dvi-narkotini-medziag-laboratorijos Aptiktos dvi narkotinių medžiagų laboratorijos

Gegužės 26 d. Telšių policijos komisariato pareigūnai demaskavo dvi narkotinių medžiagų laboratorijas, priklausančias tam pačiam asmeniu - 25 metų Telšių gyventojui. Įtarimų, kad miesto centre esančiame garaže, gali būti narkotinių medžiagų, tyrėjai turėjo, tačiau vaizdelis, kurį jie pamatė, garažo nuomininkui atvėrus jo duris, buvo įspūdingas. Pareigūnus pasitiko čia stovintis prabangus „Porsche“, o už jo – didžiulė palapinė su ventiliacijos, apšvietimo ir drėkinimo sistemomis, kurioje bujojo vazonai su kanapių augalais. Be narkotinių medžiagų turinčių augalų, čia, celofaniniuose maišuose, buvo rasta ir jau džiovintų bei naudoti paruoštų kanapių, per 700 tablečių, įtariama, amfetamino, į foliją supakuotų baltos spalvos miltelių, įtariama, kokaino.

Teisėsaugininkai pradėjo tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti bei neteisėto aguonų ir kanapių auginimo.

Paaiškėjo, kad 25 metų Telšių gyventojo dispozicijoje yra ne tik šis nuomojamas garažas, bet ir du nuomojami butai. Tad buvo nuspręsta patikrinti ir juos. Viename jų, specialiai įrengtoje medžiaginėje palapinėje su specialia įranga, taip pat žaliavo kanapės. Kitame bute pareigūnai aptiko polietileninį paketą su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis. Abiejuose butuose rasta ir beveik 5000 eurų, įtariama, gautų iš prekybos kvaišalais.

Narkotinių medžiagų laboratorijos savininkas atsidūrė areštinėje ir čia praleis mažiausiai pora mėnesių, nes tokiam laikotarpiui teismas sankcionavo jo suėmimą. Šis vaikinas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis įkliūna jau ne pirmą kartą.

2019 metų gruodžio 10-osios vakare Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami rajone, Rainių kaime, pastebėjo baltos spalvos „Lincoln“" markės automobilį, kurio gale nedegė nė vienas šviesios žibintas, nors buvo jau tamsus paros metas. Sustabdę automobilį dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, pareigūnai jame rado įtartiną tabletę. Automobilį vairavo minėtas telšiškis, o šalia jo sėdėjo draugas. Atlikus narkotikų testą, abiejų vaikinų organizmuose buvo rasta narkotinių medžiagų – marihuanos, likučių. Kratos metu vairuotojo gyvenamojoje vietoje rasta ir pačių narkotinių medžiagų – į 26 gumulėlius supakuotos marihuanos. Vaikinui buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir teismas jam skyrė 1700 eurų baudą.

Po metų su kvaišalais jaunuolis vėl įkliuvo. 2021 m. sausio pabaigoje Telšių pareigūnai, apsilankę jo gyvenamojoje vietoje, rado 22 folijos paketėlius su marihuana. Teismas tada jam atseikėjo 20 parų arešto.

Šįkart narkotinių medžiagų kiekiai gerokai didesni, tad ir atsakomybė gresia gerokai didesnė.

Policijos inf. 

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Sat, 03 Jun 2023 10:50:11 +0300
Muitininkai sustabdė vilkiką: kabinoje rasta 10 dėžių cigarečių http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390403-muitininkai-sustabde-vilkika-kabinoje-rasta-10-dezi-cigareci http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390403-muitininkai-sustabde-vilkika-kabinoje-rasta-10-dezi-cigareci Muitininkai sustabdė vilkiką: kabinoje rasta 10 dėžių cigarečių

Muitinės pareigūnai Lazdijuose sulaikė krovininį vilkiką, kurį vairavęs Lenkijos pilietis mašinos kabinoje vežėsi 10 dėžių baltarusiškų cigarečių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, pažeidėjui skirta kardomoji priemonė – piniginis užstatas.

Gegužės 29 d. popietę Lietuvos muitinės mobiliųjų grupių patrulis stabdė ir tikrino mašinas Lazdijų apylinkėse. Apie 13.30 val. pareigūnai atkreipė dėmesį į krovininį vilkiką „Scania“ su Lenkijos valstybiniais numeriais. Muitininkams pasirodė keista, jog mašina nuvažiavo Kalvarijos link, o ne pasuko link valstybinės sienos su Lenkija.

Pasivijus ir sustabdžius vilkiką, šio vairuotojas, Lenkijos pilietis, pareigūnams sakė gabenantis šepečių krovinį. Tačiau muitininkai patikrino „Scanią“ – ir nors mašinos kabinoje buvęs jaunas buldogas urzgė ir mėgino „ginti“ teritoriją, ten buvo aptiktos nelegalios cigaretės – iš viso 10 dėžių (5 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“.

Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, o Lietuvos muitinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra. Vėliau vairuotojas buvo paleistas, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą (6000 Eur).

Vairuotojo augintiniu irgi buvo pasirūpinta – perduotas iš Lenkijos atvykusiam vairuotojo draugui.

Muitinės inf. 

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Sat, 03 Jun 2023 08:19:30 +0300
Pareigūnai nustatė dar vieną narkotinių medžiagų platinimo „tašką“ http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390385-pareigunai-nustate-dar-viena-narkotini-medziag-platinimo-taska http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390385-pareigunai-nustate-dar-viena-narkotini-medziag-platinimo-taska Pareigūnai nustatė dar vieną narkotinių medžiagų platinimo „tašką“

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai įtariamojo namuose aptiko galimai narkotinių–psichotropinių medžiagų – karfentanilio.

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, kovo mėnesį buvo sulaikytas kaunietis (g. 1981 m.) kuris disponavo narkotinėmis–psichotropinėmis medžiagomis – karfentaniliu. Tęsiant tyrimą gegužės 30 d., antradienį, pareigūnai dar vieno kauniečio (gim. 1960 m.) gyvenamojoje vietoje atliko kratą. Pirminiais duomenimis, ir šis įtariamasis narkotines-psichotropines medžiagas disponavo Kaune, Petrašiūnų mikrorajone.

Vyras yra žinomas policijos pareigūnams, teistas.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dviejų iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK inf. 

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Fri, 02 Jun 2023 11:51:50 +0300
Karoliniškių turgavietėje nelegaliai veikusi „vaistinė“ buvo uždaryta http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390372-karoliniski-turgavieteje-nelegaliai-veikusi-vaistine-buvo-uzdaryta http://l24.lt/lt/kriminalai/item/390372-karoliniski-turgavieteje-nelegaliai-veikusi-vaistine-buvo-uzdaryta Karoliniškių turgavietėje nelegaliai veikusi „vaistinė“ buvo uždaryta

Karoliniškių turgavietėje rusiškais ir baltarusiškais vaistais prekiavusiam vyrui nemalonumai – jam gresia bauda nuo 140 eurų iki 300 eurų su vaistinių preparatų konfiskavimu.

Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnai gavo informaciją, kad sostinės Loretos Asanavičiūtės g., Karoliniškių turgavietėje, vyksta prekyba rusiškais ir baltarusiškais vaistais. Birželio 1 d. Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato 1-asis veiklos skyrius, tikrindamas gautą informaciją, turgavietėje pastebėjo asmenį, kuris prekiavo įvairiais vaistais, neturėdamas tam leidimo/licenzijos. Nustatyta, kad vaistais prekiavo Baltarusijos pilietis, pas jį surasta ir paimta apie 120 pavadinimų įvairių vaistų ir kitų vaistinių preparatų, viso 472 vienetų.

Pradėta administracinio nusižengimo teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 62 str. 1 d. Už šį nusižengimą jam gresia bauda nuo 140 eurų iki 300 eurų su vaistinių preparatų konfiskavimu.

Vilniaus policijos inf. 

]]>
gintarp1@gmail.com (Gintarė P.) Kriminalai Fri, 02 Jun 2023 09:07:32 +0300