Nustatyta 13 vertimosi prostitucija atvejų

2011-08-18, 13:15
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Ekologijos ir teisės pažeidimų skyriaus pareigūnai rugpjūčio 17 dieną nustatė 13 vertimosi prostitucija atvejų. Pareigūnai tyrė interneto svetainių ir dienraščių skelbimus, kad merginos „pabendrautų“ ar „susipažintų“ su pasiturinčiais, dosniais vyrais už materialinį atlygį. Devynių intymias paslaugas teikusių merginų bylos bus pateiktos apylinkės teismams pagal teritorinę priklausomybę, kadangi šio pobūdžio teisės pažeidimą jos yra padariusios jau antrą kartą per metus – už tai gresia bauda nuo 500 iki 1000 litų arba administracinis areštas iki 30 parų.


Kitos keturios merginos „įkliuvo“ pirmą kartą, todėl, vadovaujantis LR administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) nuostatomis joms buvo surašyti nurodymai sumokėti pusę sankcijoje numatytos minimalios baudos – 150 Lt.
Nustatyta ir tai, kad vienai iš merginų yra pasibaigęs asmens tapatybės dokumento galiojimas, todėl jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos ATPK 200 str. 1 d. ir paskirta piniginė bauda.
Inga Šablinskienė
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Viešosios tvarkos valdybos ekologijos ir teisės pažeidimų prevencijos skyriaus vyresnioji specialistė

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24