Spausdinti šį puslapį

STT: sulaikyti du advokatai, fizinis asmuo, teisėjo kabinete atlikta krata

2012-04-11, 10:11
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių tyrimo grupė atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 226 str., 227 str., 225 str. dėl prekybos poveikiu, papirkimo bei kyšininkavimo, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Vakar, balandžio 10 d., STT Vilniaus valdybos pareigūnai, tirdami galimus korupcijos faktus, įvairiose Vilniaus miesto vietose sulaikė du advokatus V. P., S. J., pilietį L. J. Tuo pačiu metu Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjo R. S. kabinete atlikta krata, kurios metu rasti ir paimti pinigai, kelios dešimtys tūkstančių litų, kurie galimai buvo perduoti kaip kyšis. Įtariama, kad kyšis galėjo būti perduotas siekiant palankaus sprendimo baudžiamojoje byloje.

Advokatas V. P. bei pilietis L. J. buvo sulaikyti 48 valandoms. Sprendimą, ar kreiptis į teismą dėl suėmimo skyrimo, priims ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras. Šiandien sprendžiamas klausimas dėl kreipimosi į Lietuvos Respublikos Seimą dėl teisėjo teisinės neliečiamybės panaikinimo.

Ikiteisminį tyrimą atlieka STT Vilniaus valdybos, LKPB Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių pareigūnai. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

www.stt.lt

www.lvcom.eu

Komentuoti