Policija sulaikė smurtautoją

2011-09-26, 09:14
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnams Eišiškių mieste teko tramdyti įsisiautėjusį vyriškį, grasinusį nužudyti motiną. Smurtautojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Š. m. rugsėjo 23 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad Eišiškių mieste sūnus triukšmauja ir peiliu grasina nužudyti motiną. Policijos pareigūnai nedelsdami reagavo į pranešimą. Atvykę į įvykio vietą, susidūrė su agresyviu vyriškiu, kuris daužė langų stiklus, plėšė užuolaidas, švaistėsi peiliu ir grasino visus išžudyti. Smurtautojas nekreipė dėmesio į policijos reikalavimus, jo reakcija buvo neadekvati, o elgesys – nenuspėjamas. Policijos pareigūnai, norėdami išvengti tragiškų pasekmių, užrakino vyriškį namuose ir, paskambinę į budėtojų dalį, paprašė pagalbos. Papildomas patrulių ekipažas ir Kriminalinės policijos pareigūnai atvykę į smurtautojo namus, ginkluoti ir su specialiomis priemonėmis, tyliai įėjo į namus. Vyriškį pareigūnai rado gulintį lovoje su peiliu rankoje. Policininkams pasipriešinus, teko uždėti vyriškiui antrankius.

D. P. (gim. 1978 m.) buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis (2,62 promilės girtumas). Smurtautojui bus pareikšti įtarimai dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 145 str. 1 d. Už šį nusikaltimą asmuo gali būti baudžiamas iki dviejų metų laisvės atėmimo.

Vilniaus aps. VPK Šalčininkų r. policijos komisariato informacija

www.lietuvosvalstybe.com 

 

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24