Savaitgalį numatomas sniegas

2012-02-18, 08:25
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Lietuvos radijui sinoptikė Alva Nagelytė sakė, kad savaitgalį šalyje numatomi permainingi orai: šeštadienį pasirodys saulė, o sekmadienį intensyviai snigs.

„Penktadienį per Lietuvą slinks sniego zona. Sniegas, prisiartinęs vakariniu šalies pakraščių, lėtai stumsis į rytus. Stipriau snigs Lietuvos pajūryje. Sustiprės pietryčių vėjas, daug kur pustys sniegą. Pajūryje gali kilti ir nestipri pūga“, – prognozuoja sinoptikė.

Anot jos, aukščiausia dienos temperatūra numatoma pajūryje – apie 1–3 laipsnius šalčio. Žemaitijoje temperatūra svyruos apie 5 laipsnius šalčio. Šalčiausia bus rytiniame šalies pakraštyje – apie 8 laipsnius šalčio.

„Savaitgalį numatomi permainingi orai. Šeštadienį snigs mažiau ir bus ramu. O sekmadienį atkeliaus gana intensyvus sniegas, stiprės vėjas ir kils pūgos“, – žada A. Nagelytė.

Šeštadienio naktį temperatūra numatoma nuo 8 iki 13 laipsnių šalčio, o rytiniame šalies pakraštyje vietomis gali nukristi iki 15–18 laipsnių šalčio. Dieną vietomis pasirodys ir saulė, temperatūra kils iki 3–8 laipsnių šalčio.

Kaip Lietuvos radijui sakė sinoptikė, sekmadienį atkeliaus šilumos banga su intensyviu sniegu, pajūryje – su šlapdriba. Sustiprės pietų-pietryčių vėjas, jis daug kur sukels pūgas.

Naktį temperatūra numatoma nuo 3 iki 8 laipsnių šalčio, o dieną į daugelį šalies rajonų jau išplis nestiprus atlydys.


Lietuvos radijas, www.lrt.lt

www.lvcom.eu

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24