Tikra žiema neateis ir kitų metų pradžioje

2011-12-30, 12:10
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Naujųjų metų naktis bus rami, spustelės nedidelis šaltukas. Tačiau jau pirmąją 2012-ųjų dieną vėl plūstelės šiltesni ir drėgnesni orai.

Anot sinoptiko Vytauto Sakalausko, penktadienio orus lems žemo atmosferos slėgio sūkurys, taigi debesų bus, bet retkarčiais pasirodys ir pragiedrulių.

„Vietomis, daugiausiai vakariniuose, šiauriniuose rajonuose, iškris nedideli krituliai. Bus ir šlapdribos, ir lietaus“, – Lietuvos radijui sakė jis.

Pūs pietų, pietvakarių vėjas. Ryte pajūryje jo gūsiai dar sieks 15–17 metrų per sekundę, vėliau vėjas truputį rims.

„Dieną temperatūra bus teigiama, 1–5 laipsniai šilumos“, – prognozavo sinoptikas.

Paskutiniąją šių metų dieną, pasak jo orai bus ramūs. Daug kur iškris šlapdriba bei truputį pasnigs, o temperatūra šeštadienį visą parą bus artima nuliui.

Orai Naujųjų metų naktį taip pat išliks ramūs, dvelks silpnas nepastovios krypties vėjas, sulauksime nedidelio 1–6 laipsnių šaltuko. Tik prie jūros bus apie nulį.

„Pirmąją naujų metų dieną bei vakare pajusime artėjančio naujo Atlanto ciklono alsavimą. Po truputį   stiprės pietinių krypčių vėjas, vakariniuose rajonuose, prie jūros jau pasirodys krituliai. Temperatūra dieną bus apie nulį“, – kalbėjo V. Sakalauskas.

Anot jo, ciklonas lems ir pirmosios naujų metų savaitės orus: „Taigi orai vėl bus šilti, tačiau dažnai iškris krituliai.“

www.lrt.lt, Lietuvos radijas

www.lvcom.lt

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24