3 priežastys, kodėl verta išbandyti telefoną su išmaniuoju rašikliu

2020-09-27, 09:56
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
3 priežastys, kodėl verta išbandyti telefoną su išmaniuoju rašikliu Pranešimo spaudai autorių nuotr.

Pirmasis išmanusis rašiklis, skirtas mobiliesiems telefonams, atsirado dar 1993 metais. Tuomet juo buvo galima tik koreguoti kalendorių, adresų knygą, užrašus ir rašyti elektroninius laiškus. Tačiau nuo tada nueitas ilgas kelias. 

Užrašų knygutė telefone

Jei telefonas naudojamas darbui, tuomet išmanusis rašiklis gali tapti tikru pagalbininku. Išmaniajame naviguojant pirštais, atlikti kai kurias užduotis gali būti sunku, todėl rašymo įprastu rašikliu jausmą sukuriantis specialus pieštukas pravers dirbant su tekstais.

Be to, tokį išmanųjį rašiklį galima naudoti ne tik kaip rašymo priemonę, bet ir kaip nuotolinį pultą. Skaidres galima perjunginėti iš net 9 metrų atstumo, o paspaudus jame integruotą mygtuką – užfiksuoti nuotrauką telefonu.

Laisvė koreguoti dokumentus, kur bebūtumėte

Jei anksčiau būnant ne prie kompiuterio prireikdavo pakoreguoti prezentaciją, tai sukeldavo nemenkų iššūkių, nes atlikti šią užduotį išmaniuoju telefonu būdavo nepatogu. Tobulėjant technologijoms, pasikeitė ir tai.

Riboms tarp kompiuterių ir išmaniųjų telefonų nykstant, vis daugiau iki šiol tik kompiuteriams patikėtų užduočių jau galima atlikti ir mobiliuoju. Kai kurie telefonai itin gerai pritaikyti darbui su tokiomis programomis, kaip „Word“ arba „PowerPoint“, o išmanusis rašiklis padaro šį procesą dar sklandesnį, nes pažymėti ar koreguoti reikalingas teksto vietas galima daug tiksliau ir paprasčiau.

Taip pat itin patogi išmanaus rašiklio funkcija, kuri ne tik taupo laiką, tačiau taupo ir popierių bei padeda būti draugiškesniems gamtai – „PDF“ dokumentų pasirašinėjimas. Tai leis vartotojams pamiršti vargus, kuomet norint pasirašyti ir elektroniniu laišku nusiųsti sutartį, tekdavo ieškoti spausdintuvo, o vėliau – dokumentą skanuoti. Dabar šį ilgą procesą galima sutrumpinti išmanaus rašiklio pagalba – užteks padėti parašą ir dokumentas bus paruoštas.

Galimybė išlaisvinti vidinį kūrybiškumą

Išmanusis rašiklis gali padėti vartotojams įgyvendinti kūrybines idėjas ir tam visai nereikia būti tikru menininku. Dabartinės technologijos tampa alternatyva drobei, o kai kur ją ir pranoksta, rašoma pranešime spaudai.

Viskas, ko prireiks vartotojui – tai telefonas, išmanusis rašiklis ir mobilioji programėlė, kurioje galima išbandyti skirtingas piešimo skaitmeniniu būdu technikas.

Su išmaniuoju rašikliu galima ne tik piešti eskizus, tačiau ir spalvinti. Dažnai po įtemptos darbo dienos žmonės jaučiasi sudirgę, todėl tai vienas iš geriausių būdų atsipalaiduoti. Geriausia dalis yra tai, kad suklydus, klaidą visuomet galima ištaisyti vos vienu paspaudimu, o nupiešus tikrą šedevrą juo galima iškart pasidalinti socialiniuose tinkluose.

Komentuoti

 

 

Vieta Jūsų REKLAMAI
300x100px
Vieta Jūsų REKLAMAI
300x250px
Lietuva 24Litwa 24Литва 24Lithuania 24